Możesz wstawić produkty, o które chcesz zapytać, klikając przycisk Wstaw zapytanie po lewej stronie strony.
Wolisz porozmawiać z nami bezpośrednio? Zadzwoń:
+420 541 633 670
Możesz wstawić produkty, o które chcesz zapytać, klikając przycisk Wstaw zapytanie po lewej stronie strony.
Wolisz porozmawiać z nami bezpośrednio? Zadzwoń:
+420 541 633 670
Analizatory protokołów interfejsów szeregowych RS-232C, RS-422/485, RS-530, X.25, RS-449, V.24 i V.35 z możliwością rozbudowy również o TTL, I2C, SPI, IrDA, CAN , LIN i pętla prądowa. Stosowany do monitorowania komunikacji, symulacji i pomiaru poziomu błędów. Są to małe, zasilane bateryjnie urządzenia, nieocenione przy rozwoju i operacyjnej weryfikacji funkcjonalności oraz poszukiwaniu błędów komunikacyjnych.
Szeroka gama obsługiwanych interfejsów:
Urządzenie wyposażone jest w interfejsy RS-232C (V.24) i RS-422/485 (RS-530). Dodatkowe interfejsy X.25, RS-449 i V.35 można mierzyć za pomocą specjalnego kabla. Dzięki zestawowi rozszerzeń urządzenie można wykorzystać także do analizy innych interfejsów, w szczególności: TTL, I2C, IrDA, CAN, LIN oraz pętli prądowej.
Analizator stanów logicznych i pomiar poziomu napięcia sygnału
Komunikacja odbywająca się na linii jest analizowana i wyświetlana z rozdzielczością czasową maksymalnie 50 ns. Ta funkcja jest cenna przy identyfikowaniu problemów z konfiguracją sprzętu. Funkcja pomiaru napięcia sygnału umożliwia łatwy pomiar na interfejsie RS-232 oraz poziomów TTL tam, gdzie zastosowanie sond jest problematyczne.
Komunikacja z komputerem
Przechwycone dane można przetwarzać na komputerze PC w aplikacji dołączonej do urządzenia. Łącząc komputer PC z analizatorem poprzez USB lub WiFi, dane można zapisywać bezpośrednio na dysku twardym komputera i monitorować je w czasie rzeczywistym. Zapisy przechowywane na karcie zewnętrznej można konwertować do formatu tekstowego lub CSV i przeglądać na komputerze PC.
Monitorowanie w Internecie
Monitorowanie komunikacji w czasie rzeczywistym z zapisem przechwyconych danych w pamięci urządzenia pokazuje rodzaj zastosowanego protokołu bez wpływu na monitorowaną komunikację. Sesje czasowe są również wyświetlane zarówno dla poszczególnych transmisji komunikatów, jak i dla martwych punktów, w których dane nie są przesyłane. W ten sposób można sprawdzić poprawność synchronizacji, prawidłową kolejność komunikatów i ustawienia limitów czasu. Dostępne są wyzwalacze umożliwiające dokładne przechwytywanie żądanych informacji w zależności od określonych warunków. Urządzenie posiada diodę LED stanu, która umożliwia szybką orientację w stanie linii.
Symulacja
W trybie symulacji analizator może komunikować się z rzeczywistym urządzeniem oraz umożliwia transmisję i odbiór komunikacji testowej zgodnie z odpowiednim protokołem. Użytkownik może wybierać spośród kilku trybów testowych: Ręczny, Przepływ, Echo, Łączenie, Bufor i Program.
Pomiar poziomu błędów - BERT
Aby ocenić jakość i niezawodność linii, analizator wyposażony jest w narzędzia do pomiaru poziomu błędów przy wykorzystaniu połączenia typu end-to-end lub w oparciu o koncepcję pętli zdalnej – pętli zwrotnej. Urządzenie mierzy zarówno bitową, jak i blokową stopę błędów zgodnie z zaleceniami ITU-T G.821.
Urządzenie występuje w dwóch wersjach:
LE-3500XR-E
LE-2500XR-E
Are you looking for
a sales partner?Are you looking for a sales partner?Are you looking for a sales partner?